מידע על מ.ד.ס פארם - מרכז ידע ושיווק של מכשירים רפואיים לטיפול בבעיות רפואיות ללא (או במינימום) תרופות.

מ.ד.ס פארם MDS Pharm –
 

חברה ותיקה הוקמה ב-,1998 עוסקת באיתור ושיווק מכשירים טכנולוגיים פשוטים וקלים להפעלה  ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר המיועדים לשימוש אישי ומרפאתי.

המוטו שלנו הוא שניתן לחיות טוב יותר ולהקטין את התלות בתרופות, בעזרת שלל פתרונות טכנולוגיים יוצאים מהכלל לכמה שיותר בעיות רפואיות.

קו המוצרים של מ.ד.ס פארם מהווה פתרון יעיל ומוכח מחקרית, מונע היווצרות תופעות לוואי והתערבות בכימיה של הגוף שלעיתים קרובות גורמת להעלמת סימפטומים של בעיה אחת והיווצרות בעיה אחרת. מדובר במכשור רפואי עם מינימום פעולות פולשניות והימנעות מעומס שיוצרות התרופות על גופנו וסבל מיותר- המיועד לטיפול מרפאתי וטיפול ביתי בכאבים ודלקות, הורדת לחץ דם וסטרס, בעיות פוריות אצל גברים, בעיות בריאות של נשים ועוד.

המוצרים והשירותים שלנו סייעו לאלפי אנשים בשיפור מצבם הגופני ואיכות חייהם, בשילוב כמובן של תזונה נכונה, אימון גופני והורדת הסטרס, והראיה לכך היא מכתבי התודה הרבים שאנו מקבלים. בנוסף לקהל הפרטי, חוג הלקוחות שלנו מורכב מבתי חולים, קופות חולים, בתי מרקחת, בתי טבע ואנשי מקצוע ברחבי הארץ.


כל הפתרונות שלנו מוכחים מחקרית ומאושרים לשימוש ביתי .

החברה הוקמה ע”י גרינברג דורית , ביולוגית במקצוע וחוקרת ומחפשת בעולם טכנולוגיות מתקדמות, לשימוש בעיקר ביתי, לטיפול בבעיות בריאותיות שונות כחלופה לתרופות או לטיפולים פולשניים . 
היום כשתוחלת החיים עלתה בצורה משמעותית והשימוש בתרופות עלה בצורה משמעותית, כך גם ההתמודדות עם תופעות הלוואי של התרופות והסיכוי להתנגשות בין תרופתית עלה.
היום בהחלט יש מקום לשלב טכנולוגיות בטיפול הרפואי . 
מכשירים רפואיים לשימוש ביתי לא מתערבים בכימיה של הגוף ובדרך כלל אין תופעות לוואי ואין סיכונים בשימוש בהם .
בתחשיב עלויות לאורך זמן גם בסופו של דבר לבעיות כרוניות הטכנולוגיות כלכליות יותר . מכשיר בדרך כלל נקנה חד פעמי ומשמש לכל חיים בעוד תרופות יש לרכוש באופן שוטף מידי חודש .

מרכז שלומות לבריאות המשפחה

כן, גם אנחנו הצטרפנו

כן, גם אנחנו הצטרפנו לחברת מ.ד.ס פארם למהפכה הטכנולוגית בבריאות .לאור העלייה המשמעותית בתוחלת החיים ולאור ההבנה הגדולה יותר בנושא עיכוב תהליכי הזדקנות בחרתי לעודד אימוץ אורח חיים בריא הכולל:

באתר זה קובצו המכשירים והגאדג’טים הטובים בעולם שיאפשרו גם לכם להיות בריאים יותר ולהרגיש טוב יותר. המכשירים נבחרו בקפידה  הן מבחינת איכותם והן מבחינת האפקטיביות הטיפולית שלהם. 

שלכם באהבה

הצוות שלנו

WhatsApp-Image-2018-10-10-at-15.23.33.jpeg

ולנטינה פלדמן - יועצת בריאות בכירה

ולנטינה פלדמן

WhatsApp-Image-2018-10-10-at-14.45.32.jpeg

חן גפנר - שרות לקוחות

חן גפנר

ruti.jpg

רותי ניסנבאום - טכנולוגיה אינטרנטית

יצחק קקון

הרשמו עכשיו וקבלו מידע חודשי

מה אומרים עלינו

אלפי לקוחות מרוצים...

סבלתי במשך שנה ויותר מנזלת כרונית קשה ביותר ובעקבותיה ביצעתי שתי ניתוחי סינוסים שלא פתרו את הבעיה הייתי אובד עצות. לא ידעתי מה לעשות. הרופא הציע ניתוח תיקון שלישי חדש.
לשמחתי נתקלתי באינטרנט בפרסום של מכשיר הביונט לטיפול בנזלת אלרגית.
אני שמח לספר שבבדיקה לפני הניתוח השלישי הרופא היה המום "ממש בשוק" לראות שהרקמה כמעט בריאה לחלוטין תודה על השרות והמוצר המדהים.
יוסי מן
עוד לקוח מרוצה
לפני כחודש רכשתי מכם את מכשיר הרספירייט, כדי להעזר בו להורדת לחץ דם ולפתרון בעיות שינה.מאז אני נהנת ממנו בצורה מפתיעה. לא תיארתי לעצמי שעשרים דקות של תרגילי נשימה כל ערב יכולות להיות כל כל יעילות.
מאז הקנייה שלי אני ממליצה על המכשיר לכל ידידי.
בהזדמנות זו ברצוני לציין לטובה את השירות שקיבלתי במהלך הקנייה.
שולמית קאופמן
עוד לקוחה מרוצה
אני שמח לבשר לכך שאני מאוד מרוצה ממכשיר הספורט טנס שרכשתי ממכם.
מאז שרכשתי אותו התחלתי ללכת על הרגלים ללא כאבים בכלל .
היום אני לא מוותר עליו.
המון תודה לכם.


יעקב ישראל לסרי
עוד לקוח מרוצה